ISODRINX READY DRINK

ISODRINX READY DRINK
ISOdrinX Ready Drink – tai gaivinantis ir suteikiantis energijos izotoninis gėrimas patogiuose buteliukuose. Ypač tinka treniruojantis karštomis vasaros dienomis. 

VARTOJIMAS: fizinio krūvio metu patartina vartoti kas 10 - 15 min po 100 - 150 ml gėrimo. Gėrimą galima pradėti gurkšnoti ir likus 30 min prieš fizinį. Atidarius laikyti sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje ir suvartoti per 24 valandas. Šio gėrimo osmoliariškumas yra 275 – 305  mOsm/kg. Galimos nuosėdos nėra blogo produkto ženklas.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos normos. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Netinka vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje! Laikyti tamsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje ir toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Produkto neužšaldyti. Gamintojas ir pardavėjas neatsako, jei produktas laikomas ar vartojamas netinkamai.  Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu. 

SUDEDAMOSIOS DALYS:

Citrinų skonio: vanduo, cukrus, Palatinose™ izomaltuliozė (fruktozės ir gliukozės šaltinis), gliukozė, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, natrio chloridas,natrio citratas, balta emulsija (medienos kanifolijos glicerolio esteris, antioksidatoriai: askorbo rūgštis ir alfa-tokoferolis), kalcio gliukonatas, kvapioji medžiaga, konservantas kalio sorbatas, kalio gliukonatas, dygminųkoncentratas, konservantas natrio benzoatas, citrinų rūgšties magnio druskos.

Įvairių uogų skonio: vanduo, cukrus, Palatinose™ izomaltuliozė (fruktozės ir gliukozės šaltinis), gliukozė, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, natrio chloridas,juodųjų morkų koncentratas, natrio citratas, balta emulsija (medienos kanifolijos glicerolio esteris, antioksidatoriai: askorbo rūgštis ir alfa-tokoferolis), kalcio gliukonatas, konservantas kalio sorbatas, kalio gliukonatas, konservantas natrio benzoatas, citrinų rūgšties magnio druskos, kvapioji medžiaga.

Gaivos skonio: vanduo, cukrus, izomaltuliozė (fruktozės ir gliukozės šaltinis), gliukozė, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, natrio chloridas, natrio citratas,stabilizatoriai: E 1450 ir E 445, kalcio gliukonatas, kvapioji medžiaga, konservantas kalio sorbatas, kalio gliukonatas, konservantas natrio benzoatas, citrinų rūgšties magnio druskos, kvapioji medžiaga, dažiklis briliantinis mėlynasis FCF.

Apelsinų kvapas: vanduo, cukrus, izomaltuliozė (fruktozės ir gliukozės šaltinis) - palatinozė, gliukozė, rūgštingumo reguliatorius citrinos rūgštis, kvapioji medžiaga, natrio chloridas, natrio citratas, balta emulsija (stabilizatoriai E 1450 ir E 445), kalcio gliukonatas, konservantas kalis sorbatas, kalio gliukonatas, konservantas natrio benzoatas, magnio citratas, dažiklis carminų rūgštis.

Maistinė ir energinė vertė:100 ml produkto750 ml produkto
Kalorijų111 kJ/27 k855 kJ/201 kcal
Baltymų0 g0 g
Angliavandenių6,5 g48,8 g
kuriuose cukrų6,5 g48,8 g
Riebalų0 g0 g
kuriuose sočiųjų riebalų rūgščių0 g0 g
Skaidulinių medžiagų0 g0 g
Druskos0,1 g0,9 g

Spec. paskirties produktas. 


  • Peržiūros: 444
  • Gamintojas: Nutrend
  • Prekės kodas: 8003
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 1.49€
  • Be PVM: 1.49€

Galimi pasirinkimai

Žymos: ISODRINX READY DRINK

100% gryno išrūgų baltymų, turinčių didelę biologinę vertę iš geriausių ir gryniausių šaltinių - WPC..
11.69€
Be PVM: 11.69€
Tai yra specialiai sukurtas produktas riebalų mažinimui miego metu. Atsargiai parengtose recepc..
19.79€
Be PVM: 19.79€
400 ml  plaktuvė su N1 logotipu. Viduje esanti spiralė leis kokteilius suplakti daug ..
2.99€
Be PVM: 2.99€
Carnitine 100000 - tai efektyvi L-karnitino bei vitaminų B5 ir B6 kombinacija greitai pasi..
16.19€
Be PVM: 16.19€
ISOdrinx - tai koncentruoti milteliai izotoninio ar hipotoninio gėrimo paruošimui. Skirtas ..
4.59€
Be PVM: 4.59€