TRIBULUS TERRESTRIS TURBO

TRIBULUS TERRESTRIS TURBO

Plačiai sunkumus kilnojančių atletų tarpe paplitusi gulsčioji ragužė [lot.Tribulus Terrestris] kapsulių formoje. 1 kapsulėje yra 500 mg gulsčiosios ragužės ekstrakto (lot.tribulus terrestis) (60% saponinų). 

Informacija apie produktą Nutrend Tribulus terrestris Turbo

Tūkstančius metų Terracotta Moth (Tribulus terrestris) vaisiai yra naudojami tradicinėje kinų medicinoje kaip adaptogenas su daugiakrypčiu stiprinančiu poveikiu žmogaus organizmui. Žinoma, kad jo savybės padidina fizinį tinkamumą, sumažina kraujospūdį, mažina skausmo jausmą arba gerina gerovę. Tai nėra be priežasties, kad molis laikomas galingu afrodiziaku, gerinantis seksualinį pasirodymą, galų gale jis padidina testosterono sintezę ir papildomai reguliuoja kraujo tekėjimą per reprodukcinius organus. Tačiau padidėjęs testosterono kiekis taip pat yra anabolinis poveikis, kuris prisideda prie raumenų masės padidėjimo, taip pat padidina kūno ištvermę ir pagerina bendrą fizinę būklę. Įdomus faktas kad „Mace“ papildymas leido Bulgarijos kėlimo komandos žaidėjams laimėti keturis aukso medalius Seulo olimpinėse žaidynėse. Jei jie pavyko, kodėl ne? „Nutrend Tribulus terrestris Turbo“ tikrai palengvins jūsų užduotį.

Nutrend Tribulus terrestris Turbo naudojimas

Gamybos skatinimas ir testosterono kiekio padidėjimas: Sterrendiniai saponinai, esantys Nutrend prekės ženklo ekstrakte, stimuliuoja priekinę hipofizę išskirti liuteinizuojančio hormono (LH). Tai savo ruožtu suaktyvina sėklidžių intersticines ląsteles, kurios prisideda prie padidėjusios testosterono sintezės ir sekrecijos, vadinamos "vyriškuoju" hormonu. Padidėjęs testosterono kiekis padidina lytinį potraukį ir pagerina lytinį poveikį, nors šis poveikis labiau matomas vyrams, kenčiantiems nuo intymių problemų.

Fizinės būklės ir fizinio ištvermės gerinimas: Žemės drebėjimo ekstrakte esančios veikliosios medžiagos padidina skausmo jutimo slenkstį, nors šio veiksmo mechanizmas vis dar yra mokslinių tyrimų objektas. Tribulus terrestris laikomas adaptogeniniu augalu, nes jis leidžia išgyventi net ir nepalankiausiomis aplinkos sąlygomis. Jis stiprina organizmo imunitetą, kai jis ilgai ir intensyviai stengiasi, taip pat pagreitina regeneraciją po jo užbaigimo. Testosteronas kaip anabolinis hormonas stimuliuoja baltymų sintezę, taigi ir raumenų audinio augimą.

Pagerinti nuotaiką ir antipresantą: Adaptogenai taip pat yra augalai, kurie padeda prisitaikyti prie nepalankių aplinkos sąlygų, todėl mantra gali pagerinti gyvenimo kokybę, padidinti kūno gyvybingumą ir padidinti atsparumą stresui.

Kraujo srauto reguliavimas ir kardioprotekcinis poveikis: Tribulus terrestris sudėtyje esančios veikliosios medžiagos gali slopinti acetilcholinesterazės fermentų aktyvumą, todėl padidėja neurotransmiterio acetilcholino kiekis. Toks mechanizmas yra atsakingas, be kita ko kraujospūdžio sumažėjimą. Aktyvuodamas baltymų kinazės C epsilon (PKCε), vienas iš steroidų saponinų - tribulozinas gali apsaugoti miokardo ląsteles nuo degeneracijos ir ląstelių mirties.

„Nutrend Tribulus terrestris Turbo“ privalumai

 • Produkte yra iki 500 mg Tribulus terrestris ekstrakto.
 • Aukštos kokybės preparatas, standartizuotas steroidų saponosidų kiekiui 60%, o tai padidina Nutrend efektyvumą.
 • Adaptogenas su veiksmais, kurie mobilizuoja organizmą, kad išgyventų nepalankiomis aplinkos sąlygomis.
 • Stiprus psichofizinis efektyvumas.
 • Padidėjusi gamyba ir padidėjęs testosterono kiekis.
 • Lytinio potraukio padidėjimas, seksualinės būklės gerinimas vyrams, kovojantiems su intymios srities problemomis
 • Raumenų masės padidėjimas.
 • Pagerinti nuotaiką ir antipresantą.
 • Poveikis širdies ir kraujagyslių sistemos būklei, kraujospūdžio sumažėjimui, kardioprotekcinėms savybėms ir kraujo tekėjimo reguliavimui.
 • „Nutrend Tribulus terrestris Turbo“ yra pakankamas 4 mėn.
 • Jis gali būti derinamas su kitais „Nutrend“ preparatais su veikla, palaikančia testosterono gamybą, įskaitant „ZMA“, „Multimineral“ suspaustos kepurės.

„Nutrend Tribulus terrestris Turbo“ ingredientai

Ši „Nutrend“ kompozicija apima ekstraktą, išgautą iš vaisių. coleulozinas, kosulozidas, teresterozidas, diosgeninas, gitogeninas. Preparate yra iki 500 mg vaisių ekstrakto: žemės standartas, standartizuotas steroidų saponinų kiekiui 60% lygiu, kuris užtikrina jo optimalų veikimą.

Nutrend Tribulus terrestris Turbo dozavimas

Rekomenduojama paros dozė yra viena kapsulė valgio metu. Siekiant maksimaliai padidinti papildomo vaisto poveikį testosterono gamybai - viena kapsulė prieš miegą. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės.


VARTOJIMAS: maksimali dienos norma - 1 kapsulė per dieną prieš valgį. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Atsižvelgus į rekomenduojamą dozę, kapsules nuryti, užgeriant pakankamu kiekiu vandens ar sportiniu gėrimu. Pieno ir alkoholiniai gėrimai netinka. Kapsulių neperkąsti! Atidarius pakuotę, laikyti ne aukštesnėje kaip 25ºC temperatūroje ir suvartoti per 3 mėnesius.


                                                                                                                     


Neviršyti nustatytos rekomenduojamos normos. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Netinka vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje! Laikyti tamsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje ir toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Produkto neužšaldyti. Gamintojas ir pardavėjas neatsako, jei produktas laikomas ar vartojamas netinkamai.  Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu. 


SUDEDAMOSIOS DALYS: gulsčiosios ragužės ekstraktas (lot.Tribulus terrestis) (60% saponinų), želatina, dažiklis titano dioksidas. 


Maistinė ir energinė vertė:1 kapsulėje – 600 mg
Gulsčiosios ragužės (lot. Tribulus terrestris) 500 mg

Porcijų skaičius pakuotėje: 120 (120 kaps.).
Maisto papildas. 

 • Peržiūros: 857
 • Gamintojas: Nutrend
 • Prekės kodas: 7005
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 22.39€
 • Be PVM: 22.39€

Galimi pasirinkimai

Žymos: TRIBULUS TERRESTRIS TURBO

100% gryno išrūgų baltymų, turinčių didelę biologinę vertę iš geriausių ir gryniausių šaltinių - WPC..
11.69€
Be PVM: 11.69€
Tai yra specialiai sukurtas produktas riebalų mažinimui miego metu. Atsargiai parengtose recepc..
19.79€
Be PVM: 19.79€
400 ml  plaktuvė su N1 logotipu. Viduje esanti spiralė leis kokteilius suplakti daug ..
2.99€
Be PVM: 2.99€
Carnitine 100000 - tai efektyvi L-karnitino bei vitaminų B5 ir B6 kombinacija greitai pasi..
16.19€
Be PVM: 16.19€
ISOdrinx - tai koncentruoti milteliai izotoninio ar hipotoninio gėrimo paruošimui. Skirtas ..
4.59€
Be PVM: 4.59€