Apie NUTREND

APIE MUS

"NUTREND" kompanija yra rinkos lyderė sporto mitybai ir maisto produktams, skirtiems aktyviam gyvenimui. Mes turime pažangias technologijas ir tūkstančius kvadratinių metrų gamybos ir sandėliavimo patalpų bei mūsų plataus portfelio ir jo dėmesio, neturi konkurencijos rinkoje. Mūsų pasiūlymas yra padalintas į tris skyrius: kultūrizmas, ištvermė ir aktyvus gyvenimo būdas. 2018 m. "NUTREND" šventė 25 metų sėkmingą veiklą Čekijos ir užsienio rinkose ir labai išplėtė savo patalpas. Nesenstantis administracinis pastatas su biurais, parduotuvėmis ir mokymo priemonėmis buvo išplėstas šimtais kvadratinių metrų gamyklos pastatų, sandėlių ir biurų. "NUTREND" bendrovė taip pat toliau plečia savo veiklą užsienyje; ji šiuo metu eksportuoja savo produktus į beveik 60 šalių.

Platus produktų asortimentas, naujausios technologijos, bekompromisus įsipareigojimas kokybei ir švietimui - todėl "NUTREND" yra vienas iš pirmaujančių Europos maisto papildų gamintojai sporto ir aktyvaus gyvenimo būdo srityje. Aukščiausią mūsų gaminių kokybę patvirtina ne tik profesionalūs sportininkai, kurių veikla ir karjera priklauso nuo papildų, bet ir Čekijos Respublikos antidopingo komitetas bei milijonai patenkintų klientų.

2011 m. Bendrovė "NUTREND" išplėtė savo portfelį, naudodamas itin gerą kalnų šaltinio vandens šaltinį, HORSKÝ PRAMEN, kuris yra 170 m gilaus artezinio šulinio. Šis pavasarinis vanduo dabar parduodamas su prekės ženklu NARTES.
NUTREND PASAULIS

NUTREND PASAULIS

Ilgainiui reikia unikalaus Olomouco rajono, labai greitai atvers jo vartus. Čia, kur "NUTREND" kompanija pradėjo rašyti savo istoriją prieš 25 metus, čia statoma tik viena tokio tipo Čekijos respublika. NUTREND WORLD su 4 aukštais - tai sporto, sveiko gyvenimo būdo ir visų formų gerovės šventė.

 
NUTRENDO FILOSOFIJA IR VIRTUALINIS TOURAS

NUTRENDO FILOSOFIJA IR VIRTUALINIS TOURAS

NUTREND DS, nes bendrovė yra viena iš pirmaujančių sportinių maisto papildų ir maisto produktų, skirtų aktyviam gyvenimui, pagrindu Čekijoje. 2016 m. NUTREND švęs 23 metų sėkmingą veiklą Čekijos ir užsienio rinkose ir išplės savo teritoriją.

 
ISTORIJA NUTREND

NUTREND ISTORIJA

NUTREND DS, įkurta 1993 m., Specializuojasi mitybos ir maisto papildų kūrime ir gamyboje. Per savo 24 metų istoriją kompanija tapo Čekijos lyderiu maisto produktų ir maisto papildų rinkoje.

 
NAUDOTA TECHNOLOGIJA

TECHNOLOGIJA

Skysti produktai: gamybos vieta ir technologija skystos produkcijos gamybai. Gamybos sistema užtikrina veiksmingų medžiagų skystos formos gamybą ir stabilizavimą.

 
PATIKRINTI SERTIFIKATAI

KOKYBĖS SERTIFIKATAI

Mūsų įmonės sertifikavimas yra aukščiausios kokybės mūsų produktų ir paslaugų kokybė ir pagerėja konsistencija. Mūsų tikslas - patenkinti visus klientus, patenkinti ir įveikti jų poreikius. Sertifikavimas vykdomas tarptautine kompanija "BUREAU VERITAS Certification", kuri yra tradiciškai pasiekiama ir siūlo sertifikavimo paslaugas daugiau nei 100 pasaulio šalių. Jų sertifikatai yra galiojantys ir priimtini visame pasaulyje.

 
PRODUKTO KATALOGAI

PRODUKTO KATALOGAI

  Tatuiruotės katalogas 2018 Atsisiųsti Prekių katalogas maisto skirstymas 2018 Parsisiųsti Nutrition advice 2018 Parsisiųsti Prekių katalogas Endurodrive Download

 
ŠVIETIMO ĮRANGA

ŠVIETIMO ĮRANGA

Ar norėtumėte organizuoti profesinį mokymą, konferenciją ar įmonės renginį naujame NUTREND biure? Nėra nieko lengviau. Mūsų kompanija siūlo 6-7 pilnai įrengtus kambarius, kurių talpa 130 vietų ir maitinimo vieta, kurią mes galime jums pasirūpinti.

 
NUTREND - KONTAKTAI

NUTREND - KONTAKTAI

Pagrindinė buveinė ir gamybos įmonė NUTREND: